• Link naar Facebook
  • Link naar Instagram
KNHS Regio Limburg
  • Home
  • Nieuws
  • Organisatie KNHS Regio Limburg
    • Bestuursleden
    • Commissie leden
    • Fora-leden
    • wedstrijdsecretariaat
  • Kampioenschappen
    • Outdoor
    • Indoor
    • Promotiemateriaal
  • Disciplines
    • Dressuur en para
    • Eventing
    • Jeugd
    • Recreatie
    • Springen
  • Evenementen in de regio
    • Evenement publicatie
    • Evenementen agenda
  • Vrijwilligers
    • Wordt Vrijwilliger
    • Vrijwilliger in het zonnetje
    • Vrijwilligers onderscheiding
  • Klik om het zoekinvoerveld te openen Klik om het zoekinvoerveld te openen Zoek
  • Menu Menu
U bevindt zich hier: Home1 / Reglement aanvragen tot ondersteuning van recreatieve paardensportactiviteiten2 / Recreatie3 / Reglement aanvragen tot ondersteuning van recreatieve paardensportacti...

Reglement aanvragen tot ondersteuning van recreatieve paardensportactiviteiten

16 mei 2022

Mendistrict Zuid en KNHS Regio Limburg ondersteunen recreatieve paardensportactiviteiten door het delen van kennis en ervaring t.b.v. de organisatie en door een financiële bijdrage aan de organiserende vereniging. 

Om in aanmerking te komen moet voldaan worden aan de volgende voorwaarden: 

1. Het evenement moet georganiseerd worden in Limburg en onder de vlag van KNHS of FNRS. 

2. Het evenement is toegankelijk voor alle KNHS leden, in het bijzonder voor alle recreatieve paardensporters, en kan een opstap zijn voor de ongebonden recreatieve paardensporters om lid te worden van de KNHS. 

3. Evenementen die jaarlijks georganiseerd worden, en die specifiek bestemd zijn voor de recreatieve paardensporter kunnen voor een bijdrage in aanmerking komen, mits er een promotieactiviteit aan gekoppeld wordt. 

4. Er wordt bekendheid gegeven aan het evenement via social media, waarbij de logo’s van de KNHS Regio Limburg en het Mendistrict Zuid gebruik worden. 

5. Bij de uitvoering van het evenement worden KNHS-promotiematerialen gebruikt. 

Procedure: 

1. Het verzoek voor ondersteuning dient schriftelijk of per mail bij het bestuur van de KNHS Regio Limburg of het Mendistrict Zuid ingediend te worden. Bij de aanvraag wordt een beknopt projectplan ingediend, waarin naast datum en locatie ook de organisatie wordt beschreven, het doel, de doelgroep en het plan van aanpak en begroting. 

2. De organisatie ontvangt een bevestiging van ontvangst van de aanvraag. 

2. De Commissie Recreatie Paardensport Limburg van het Mendistrict Zuid en KNHD Regio Limburg besluit of en zo ja in welke vorm ondersteuning wordt geboden. De minimale bijdrage is vastgesteld op € 50,-. De bijdrage wordt slechts één keer per jaar aan dezelfde vereniging of organisatie toegekend. Jaarlijks terugkerende evenementen worden maximaal drie achtereenvolgende jaren (financieel) ondersteund. De hoogte van de financiële bijdrage is afhankelijk van het ingediende plan. 

3. De Commissie Recreatie Paardensport Limburg is door de KNHS Regio Limburg en het Mendistrict Zuid gemandateerd en stelt de hoogte vast aan de hand van de criteria: Vernieuwend, Creativiteit, Versterking en Promotie van de recreatieve paardensport. Het totaal van bijdragen mag het jaarlijks door de KNHS ter beschikking gestelde budget niet overschrijden. 

4. Binnen een maand na aanvraag ontvangt de organisatie het besluit van de Commissie Recreatie Paardensport Limburg. 

De Commissie Recreatie Paardensport Limburg kan van bovengenoemde voorwaarden afwijken mits een duidelijke motivatie daaraan ten grondslag ligt. 

Onderstaande document kunt u ingevuld toesturen naar: recreatie@knhsregiolimburg.nl

Format voor aanvragen ondersteuning

 

Deel dit stuk
  • Delen op Facebook
  • Delen op X
  • Delen op WhatsApp
  • Delen op Pinterest
  • Delen op LinkedIn
  • Delen op Tumblr
  • Delen op Vk
  • Delen op Reddit
  • Delen via e-mail
https://www.knhsregiolimburg.nl/wp-content/uploads/2016/05/logo-knhs-retina.png 0 0 bonsai https://www.knhsregiolimburg.nl/wp-content/uploads/2016/05/logo-knhs-retina.png bonsai2022-05-16 13:08:192025-06-10 20:45:54Reglement aanvragen tot ondersteuning van recreatieve paardensportactiviteiten

Categorieën

  • Algemeen
  • Bestuur
  • Eventing/SGW
  • Geen categorie
  • Recreatie
  • Regiokampioenschappen

Recente berichten

  • Limburgse dressuurkampioenen bekend na succesvolle regiokampioenschappen
  • Wie organiseert het volgende Regiokampioenschap?
  • Belangrijke update – Programmawijziging vanwege extreme weersomstandigheden!!
  • Algemene Ledenvergadering – 12 mei 2026
  • Jurycafé Limburg – De avond voor KNHS-officials

Interessante links

KNHS Ermelo
Startlijsten
Limburg paardensport
Limburg paardensport budgetten

Interessante links

Wedstrijdkalender

Stimuleringsbudgetten breedtesport 2025

Volg ons op instagram

Volg ons op facebook

fokkker zoekt ruiter

Copyright KNHS Regio Limburg - Website door Bonsai media
  • Link naar Facebook
  • Link naar Instagram
Link naar: WBTR per 1 juli 2021 Link naar: WBTR per 1 juli 2021 WBTR per 1 juli 2021 Link naar: Succesvol Regiokampioenschap Outdoor 2023 Hulsberg Link naar: Succesvol Regiokampioenschap Outdoor 2023 Hulsberg Succesvol Regiokampioenschap Outdoor 2023 Hulsberg
Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde Scroll naar bovenzijde
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.