Vraagprogramma en verdeelsleutel Regiokampioenschappen indoor 2018-2019

Het jaar loopt bijna ten einde. Dit betekent dat de Regiokampioenschappen indoor steeds dichterbij komen. De kampioenschappen worden verreden op vier verschillende plaatsen, in vier verschillende weekenden:

Pony’s dressuur
26 en 27 januari te Merselo

Paarden dressuur
1 tot en met 3 februari te Reuver

Pony’s springen
9 en 10 februari te Susteren

Paarden springen
16 en 17 februari te Helden

Zodra alle selectiewedstrijden, in alle kringen, verreden zijn komen de einduitslagen online en is op onze website (onder kopje ‘Kampioenschappen’) te zien welke combinaties afgevaardigd zijn voor de Regiokampioenschappen.
LET OP: Inschrijven kan pas zodra er vóór de combinaties de juiste status is aangegeven. Wanneer er voor jouw naam ‘Afgevaardigd’ of ‘Reserve’ staat mag je je aan- of afmelden.

“Hoe moet ik me inschrijven en hoe moet ik betalen?”
Alle informatie over de Regiokampioenschappen is te vinden in het vraagprogramma. Dit vraagprogramma is te downloaden via onderstaande link:

Vraagprogramma Regiokampioenschappen indoor 2018-2019

Via onderstaande link is de verdeelsleutel te downloaden:

Verdeelsleutel Hippiade 2019